Світ
Том Круз міг полетіти на шатлі, що розбився – ЗМІ

Актор проходив спеціальну підготовку в NASA.

Американський актор Том Круз проходив навчання в NASA і готувався до польоту в космос на шатлі “Колумбія”, що розбився, повідомляє The Sun.

Про це британському виданню розповів режисер Тоні Майерс, який працював разом з кінозіркою над документальним фільмом “Космічна станція 3D”.

“Том хотів бути космонавтом, він літає на своєму власному [літаку] Gulfstream IV Jet і має кваліфікацію пілота”, – говорить автор фільму.

“У нього був дуже хороший шанс зробити це [полетіти на шатлі «Колумбія»], але потім трапилася аварія, і це був кінець”, – пояснює Майерс.

Читайте також: Не розгубилась: Брежнєва відірвалась з незнайомим танцівником (відео).

Том Круз неодноразово виявляв свій інтерес до космонавтики і навіть висловлював свого часу бажання здійснити політ на кораблі компанії Virgin Galactic, що належить ексцентричному багатієві Річарду Бренсону.

Також відомо, що актор зізнавався в вірі в існування інопланетян. Це пов’язується з тим, що він є прихильником саєнтології – релігійного вірування, створеного американським письменником-фантастом Роном Хаббардом і визнаного шахрайським в ряді країн.

Раніше також повідомлялося, що Том Круз переїхав до саєнтологів.

Шаттл Колумбія зазнав катастрофи під час посадки 1 лютого 2003 року. В результаті катастрофи загинули сім астронавтів.

Читайте також: З сигаретою в руках і без макіяжу: наречена Кличко сходила за покупками (фото).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook