Події
Тіло викладача рік лежало непоміченим у студентському гуртожитку

У Санкт-Петербурзі розслідують смерть викладача в студентському гуртожитку Університету МВС. 50-річний загиблий – викладач ВНЗ Олександр Кайзер. Він помер ще рік тому, не пізніше червня 2015 року. Імовірно, смерть носила ненасильницький характер, повідомляє “Лайф”.

“Слідчими органами Слідчого комітету Російської Федерації по Санкт-Петербургу проводиться дослідча перевірка за фактом виявлення 5 липня 2016 року тіла чоловіка в стані сильних гнильних змін в кімнаті гуртожитку по проспекту Енгельса” – заявили у головному слідчому управлінні в Петербурзі.

Останки викладача знайшов черговий під час перевірки приміщень гуртожитку. Поруч з кімнатою, де знаходився труп, селили студентів заочного відділення. Та вони не помічали характерного запаху, так як тіло муміфікувалося.

Читайте також: ІСТОРІЯ, ЩО ВРАЗИЛА УКРАЇНУ. ДОМОВИНІ З ТРУПОМ ЖІНКИ, БИЛИ ПОКЛОНИ ТА ЦІЛУВАЛИ 80 ВІРЯН, А СВЯЩЕННИК Й ДОСІ НА ВОЛІ (ВІДЕО)

Раніше Gazeta.ua повідомляла, у Кам’янському районі Дніпровської області знайшли повішеним у балці 51-річного Миколу Скабицького. Чоловік працював викладачем технічного університету. Ще 22 червня він пішов із дому та не повернувся. Через 4 дні родичі звернулися у поліцію. Відомо, що у Миколи Скабицького були сімейні проблеми, через що у нього спостерігалася суїцидальна поведінка.

Джерело.

Related Post

facebook