Події
Тіло українця знайшли на ізраїльському пляжі

У суботу ввечері на пляжі у Хайфі в Ізраїлі знайшли тіло українського студента Дмитра Холошевського, який потонув ще 24 травня.

Про це агентству “Інтерфакс-Україна” розповів друг загиблого Леонід Шемякін.

За його словами, він з другом пішов купатися 24 травня близько 20:30. Хлопці опинилися у водяній пастці. Шемякіну вдалося врятуватися, а Холошевського хвилі віднесли на десяток метрів.

Як тільки вибрався, Шемякін відразу почав кликати на допомогу. Але рятувальників не було на місці. Першими прибули волонтери з потужним ліхтарем. А рятувальна операція розпочалася лише о 14 годині наступного дня.

Співрозмовник наголосив, що тіло знайшли не рятувальники, які проводять зараз страйк, а його мати, яка спеціально прибула для пошуків сина в Ізраїль з України.

Нам говорили, що задіяні кращі сили і рятувальна техніка, яка “підриває” все із дна. А 28 травня приїхала мама потонулого і в цей же день знайшла його на тому ж пляжі, на тому ж хвилерізі, де потонув її син. Так що його ніхто толком там і не шукав. Якби вона не пройшлася там, він міг би довго ще лежати,
— розповів він.

Загиблий Дмитро був програмістом і приїхав з Бердичева на стажування в Хайфу.

З початку купального сезону в Ізраїлі триває страйк рятувальників, вони припиняють роботу о 14:00 замість 18:00. У зв’язку з цим почастішали трагічні випадки на пляжах. 24 травня в Бат-Ямі туристка з Росії загинула, рятуючи свою дочку. А 25 травня в Нетанії потонули 50-річний чоловік і 60-річна жінка, туристи з Німеччини.

Читайте також: Понад 400 біженців потонули в Середземному морі.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook