fbpx
Політика
Тіллерсон розповів деталі зустрічі Трампа і Путіна

Переговори глав Росії та США у Гамбурзі тривали довше запланованих 40 хвилин – понад дві години, оскільки ні Дональд Трамп, ні Володимир Путін не хотіли завершувати розмову.

Про це розповів Держсекретар США Рекс Тіллерсон, коментуючи зустріч президента Росії Володимира Путіна та глави США Дональда Трампа 7 липня у німецькому Гамбурзі, передає 24 канал з посиланням на Іnforesist.

“Такий рівень залучення і обміну, що жоден з них не хотів зупиняти бесіду. Між ними двома було дуже ясне позитивне взаєморозуміння”, – сказав Держсекретар США.

Читайте також: Літак Володимира Путіна зробив гак у 500 км по дорозі на саміт G20

Тіллерсон також зазначив, що перша леді США Меланія Трамп спробувала “забрати” свого чоловіка з переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним, але їй це не вдалося.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров додав, що під час зустрічі Володимир Путін та Дональд Трамп були зацікавлені у пошуці рішень, які відповідають національним інтересам США, Росії та міжнародної спільноти.

До слова, президенти Дональд Трамп та Володимир Путін під час зустрічі у Німеччині домовились співпрацювати у сфері кібербезпеки.

Related Post

facebook