Політика
Тільки одна причина: експерт пояснив, чому Путін не здатний пробити коридор до Криму

Активізація бойових дій російсько-терористичних сил на Донбасі може мати на меті посадити Україну за стіл переговорів і отримати безпечний сухопутний коридор до Криму в обмін на гарантії припинення вогню.

Таку думку в коментарі “Обозревателю” висловив директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський.

Відповідаючи на питання “Обозревателя”, чи означає особлива активність терористів на Маріупольському напрямку спроби пробити сухопутний коридор до Криму, експерт зауважив: “Тут однозначно відповісти не можна. Я не думаю, що шляхом активізації бойових дій, захоплення територій Путіну вдасться пробити сухопутний коридор до Криму з однієї причини: тому що його треба утримувати “.

Сунгуровський переконаний: “Якщо таке завдання стоїть, то активізація бойових дій здійснюється не для того, щоб пробити коридор до Криму, а для того щоб посадити Україну за стіл переговорів і домогтися від неї, щоб вона сама забезпечила безпеку такого коридору”, тобто ” політичним шляхом змусити Україну піти на організацію такого коридору “.

У цьому контексті експерт звернув увагу на те, що “утримувати вузький коридор в Крим буде досить проблематично, він не буде безпечним”.

“А що отримає Україна взамін?” – Запитав “Обозреватель”. “Припинення бойових дій”, – відповів він.

“Як бачимо, Путіну добре вдається грати на слабкостях і України, і Заходу. Він сам створює проблеми, а потім каже: з цими проблемами ви не можете впоратися без участі Росії”, – зауважив експерт.

Читайте також: ГОРБАЧОВ ПІДТРИМАВ ДІЇ ПУТІНА ЩОДО КРИМУ

Джерело.

Реклама

Related Post