Світ
Тіла літали, мов кеглі, моя дружина була за метр від мене … Вона була мертвою: теракт у Ніцці (фото, відео)

Медіа публікують моторошні розповіді людей, що на власні очі бачили напад у День взяття Бастилії. Західні ЗМІ продовжують оприлюднювати історії свідків теракту в Ніцці: люди описали сцени жаху і паніки, які розгорталися під час та після трагедії. Падді Маллан (Paddy Mullan) з Північної Ірландії повідомив BBC, що він ніколи “не бачив такого страху”.

“Цей вантажний автомобіль просто врізався у бордюр через дорогу від нас і те, що ви могли чути потім, був тріск, крик і волання,” – зазначив він. “Було багато плутанини, дезорієнтації, тому що ми не знали, що саме відбувається, чому це відбувається,” – додав він. Маллан розповів, що разом із подругою вистрибнув із ресторану через бічний вихід, щоб потрапити в більш безпечне місце, та пройшов через бар’єри в житловий комплекс за будівлею.

“Я бачив, як тіла літали, мов кеглі. Почув шум, крики, що я ніколи не забуду”, – поділився він своїми моторошними спогадами. Місцевий житель Вассім Булель (Wassim Bouhlel) розповів, що водій вийшов з вантажівки з рушницею і почав стріляти. “Воно йшло зиґзаґами. Ти й гадки не мав, куди … Моя дружина була за метр від мене … Вона була мертвою… Вантажівка їхала крізь стовпи, дерева. Ми ніколи нічого подібного не бачили … Деякі люди висіли на дверях і пробували зупинити його”, – згадує він.

 Кейла Репан (Kayla Repan), туристка зі США, була однією із сотень людей, які зібралися, щоб подивитися на феєрверки. “Все місто бігло, – сказала вона агентству Associated Press, – Це був хаос.” “Коли на набережній з’явилася ця вантажівка, вона поїхала просто на натовп, співробітники безпеки і рятувальники прибули на місце подій лише хвилин за 25, півгодини, може. І ось – ця вантажівка, а потім вони її зрешетили кулями”- розповів Euronews один зі свідків.

ніцца4 ніцца2

Більше читайте тут: ВАНТАЖІВКА ЇХАЛА ПРОСТО ПО ЛЮДЯХ. ОЧЕВИДИЦЯ ТЕРАКТУ В НІЦЦІ РОЗПОВІЛА ПОДРОБИЦІ ТРАГЕДІЇ (ВІДЕО)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook