fbpx
Політика
Терористи масово тікають з військ через можливу ескалацію на Донбасі – розвідка

З огляду на можливість відновлення активних бойових дій, на окупованому Донбасі відзначаються масові звільнення особового складу з’єднань і частин терористів.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

“19 лютого дев’ять військовослужбовців 3 окремої мотострілкової бригади (Горлівка) написали рапорти на звільнення з подальшим поверненням до Росії. Нині укомплектованість окремих підрозділів цього з’єднання особовим складом становить до 50%. Аналогічна ситуація спостерігається в 9 окремому мотострелковом полку (Новоазовськ), де рапорти на звільнення з подальшим поверненням до Росії написали майже всі молодші командири артилерійських підрозділів “, – сказано в повідомленні.

Відзначається, що були виявлені чергові факти посилення боєздатності з’єднань і частин 1 і 2 АК на тимчасово окупованих територіях Донбасу. “18-19 лютого спостерігалося переміщення озброєння та бойової техніки, особового складу і боєприпасів до населених пунктів Антрацит (ешелон з військовою технікою, в т .ч. гармати, вантажні автомобілі), Ровеньки (15 одиниць бронетехніки) і Донецьк (два автомобіля з боєприпасами до АГС і стрілецькою зброєю). Крім того, розвідники повідомляють про загибель 9 російських військовослужбовців.

Джерело.