fbpx
Події
Термінова інформація з АТО: Відбувається зрада національного масштабу!

Відповідний пост на своїй сторінці в соціальній мережі facebook опублікував відомий український волонтер Юрій Мисягін . Далі публікуємо мовою оригіналу зі зібереженням орфографії та стилістики:

Зараз на Світлодарську дугу в 1-й батальйон 54-ї бригади приїхало ВСП і заявляє:

Показуйте всі ваші машини? Зараз будемо оформляти і вилучати ті, що без документів. Всі знають про брак автотранспорту у піхоти в АТО. Йде мова як про вантажний автотранспорт так і про джипи.

Всі машини передані волонтерам ще від 2014 і до середини 2015 року, майже всі без документів. Вони переходили з рук в руки, були в одних військових потім передавалися іншим, потрапляли під обстріл і вибухали. Багато машин зроблені з двох. Зрозуміло, що документи давно втрачені. Та й правило ввезення в 14-15 роках були зовсім іншими. Але ВСП це мало цікавлять. Їх цікавить тільки віджим автомобілів. Повне беззаконня. Батальйон тримає близько 15 км передової на Світлодарськ дузі – це суцільні поля, а у них машини намагаються віджимати.
Суки, їм і так ні на чому їздити. Ви хочете, щоб вони на лижах об’їжджали свою ділянку на передовій ??

За 10 місяців в АТО, міністерством оборони в 54-у бригаду не передано ЖОДНОГО автомобіля. Жодного!! Тільки одні обіцянки.

Десь машини роздають, але до передової вони не доходять. У них вся автотехніка – це та, що вилучена державою у колгоспів або передана волонтерами. Половина колгоспних машин стоїть мертвим вантажем. Тому-то держава не фінансує і не виділяє гроші на її обслуговування. За рік на всю бригаду виділили на колгоспні машини всього 150000 гривень.

Офіційно заявляю, колгоспні машини майже всі стоять, запчастин на них не дають !! Військові їх обслуговують за власні гроші. Волонтери їх не обслуговують. По-перше банально немає грошей і інша причина, як сказав наш перший: “у нас солдат на передовій всім забезпечений”.

Військові пересуваються на волонтерських машинах, які обслуговують або за свої гроші або за рахунок волонтерів. Якщо їх відіжмуть, військовим на передовій їздити буде ні на чому. ТВ хочете гарячі сюжети?
Є на Світлодарській дузі. Там намагаються віджимати машини у бойового батальйону, який 10 місяців славно воює і йде вперед.

Друзі!!! Зробіть перепост по можливості!!!

Читайте також: Як це називається? Водії ВР відмивають тисячі гривень на машині Геращенко

Джерело.

Related Post

facebook