fbpx
Політика
Таємний лист Міноборони Порошенку про намір зачистити добровольців на Донбасі (ФОТО)

Замість повноцінного наступу ЗСУ на позиції бойовиків Міністерство оборони України запропонувало Президенту України П. Порошенку застосовувати тільки атаки добровольчих батальйонів, зокрема ДУК ПС.

У МОУ сподіваються таким чином не лише завдати клопоту сепаратистам, а й дискредитувати добровольчий рух. У «Правому секторі» обурені такими намірами влади і звинувачують її у геноциді патріотів.

Відповідний документ опублікувала прес-служба «Правого сектора», – передає «Преса України».

У Міноборони переконані, що «Правий сектор» негативно впливає на безпекову ситуацію в державі. Опублікований лист прокоментував командир ДУК Андрій Стемпіцький.

10

«Режим Порошенка-Яценюка-Авакова бажає знищити нас руками СБУ та Міністерства оборони. 10 грудня співробітниками СБУ був вбитий наш брат Олег Мужчиль («Лісник»). З метою приховування свого злочину СБУ у ЗМІ розповсюдило інформацію про те, що «Лісник» був російським диверсантом, ватником. Для масового знищення наших братів, міністерством оборони розроблений план щодо відправки добровольчих батальйонів на Схід України з метою їх повного знищення російсько-терористичними військами т. з. ДНР і ЛНР», – йдеться у повідомленні.

За словами Стемпіцького, документ передали «патріоти з рядів МО».

Джерело.