Дозвілля
Тато, мама і мама: як “шведська родина” виховує спільних дітей

36-річний Адам Лайонс живе з двома жінками. Тріо разом виховує дітей. Планує “одружитися”.

Від 28-річної бiceкcуaлки Брук Шедд чоловік має сина Данте. Інша його подруга, 27-річна Джейн Шалахова, вагітна. Малюка, що має народитися в липні, чекають із нетерпінням. Роститимуть усі разом, як і 2-річного Данте та 7-річного Олівера, сина Брук від попередніх стосунків.

“Усі ми вважаємо себе батьками наших дітей. Вони називають нас “тато”, “мама” і “мама”. Ми переконані, що троє батьків – це краще, ніж двоє”, – цитує Адама Daily Mail.

Згодна з ним і Джейн, росіянка за походженням: “Так набагато легше доглядати за дітьми. Лишається більше вільного часу на соціальне життя та спілкування. “Замучена невиспана мама” – це не про мене! Якщо партнерів троє, вони дуже допомагають одне одному. Мені ніколи не доводиться залишати дітей з кимось, кому я не довіряю”.

Адам, Брук і Джейн живуть у Техасі. Живуть на великій ділянці землі з двома будинками. Один з них Брук використовує як родинну школу. Тут займається навчанням і розвитком дітей. Адам і Джейн працюють у консалтинговій компанії неподалік.

Тріо живе разом уже 5 років. Подумують зіграти “весілля”.

“Це доводить, що ми не крутимо інтрижку або експериментуємо з партнерами. Ми справжня сім’я зі здоровими, щасливими дітьми”, – говорить Адам.

Щодо ceкcуaльнoгo життя, Адам, Брук і Джейн cплять і кoхaютьcя разом на одному великому ліжку. Інколи до iнтиму залучають когось ще. Партнери домовилися про вільні стосунки. Однак останнім часом потреба зустрічатися з кимось на стороні відійшла на другий план. “Ми виснажені й задоволені дітьми”, – зізнається тріо.

Читайте також: Чому українцям важливо боротися зі своїми стереотипами, та як це роблять у Google

Джерело.

Related Post

facebook