Події
Системи літака EgyptAir повідомляли про нагрівання в кабіні перед падінням – ЗМІ

Зауважень по технічному стану борту виявлено не було

В ході польоту з електронної системи лайнера EgyptAir , що розбився, надійшло 11 повідомлень, які свідчать про нормальну роботу двигунів, а за кілька хвилин до втрати зв’язку з бортом надійшло повідомлення про підвищення температури в правому вікні кабіни пілотів, пише єгипетське видання “Аль-Ахрам”.

“В 12.26 надійшло повідомлення про підвищення температури в правому вікні кабіни пілотів поруч із помічником командира судна”, – передає “Аль-Ахрам” з посиланням на дані технічного журналу авіалайнера.

Читайте також: Китай показав світу найбільший радіотелескоп

За даними видання, перед вильотом з Парижа літак оглянув штатний технік авіакомпанії EgyptAir, зауважень щодо технічного стану борту виявлено не було, капітан повітряного судна запевнив цей факт підписом у бортовому журналі.

Пасажирський A320 авіакомпанії EgyptAir, що виконував рейс з французької столиці в Каїр, зник з екранів радарів вранці 19 травня. На борту літака знаходилися 66 пасажирів і членів екіпажу. Всі вони, імовірно, загинули. Уламки лайнера виявлені в Середземному морі поблизу від грецького острова Карпатос.

Читайте також: Падіння A320: Експерти заявили про вибух на борту.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook