Здоров'я
Сироп солодки і Ентеросгель – чистка лiмфосистеми

І ось сам рецепт:

– 1 столову ложку сиропу солодки розвести в склянці не надто гарячої води і випити на голодний шлунок. Вся лімфа починає розріджувати. І не дивуйтеся, якщо у вас почне текти з носа, наприклад. Через годину всі шлаки зібрані і розріджені сиропом зберуться у вас в кишечнику.

Найбільша кількість лімфовузлів знаходиться в кишечнику! І якщо в цей час в кишечник надходить сорбент – паста Ентеросгель, то вона збере всю грязь і виведе з організму.

– 1 столову ложку Ентеросгелю потрібно запити стаканом води.

І тільки через 1,5-2 години можна їсти. Паста ентеросгель це найкращий ентеросорбент, він виводить тільки весь бруд з організму і залишає всі вітаміни і мінерали в організмі.

Курс очищення потрібно проводити 2 тижні. Завдяки цьому рецепту у вас очиститься шкіра і покращиться здоров’я, пройде алергія, нормалізується тиск і багато всього іншого!

Спочатку може бути загострення, так як організм почне сильно очищатися, але через кілька днів все пройде Також лімфатичну систему очищає лазня і вживання в їжу сирих овочів, фруктів і ягід.

Читайте також: Кожна мама повинна це знати! Роздрукуйте і розмістіть цю інформацію на видному місці

Ентеросгель можна замінювати іншими сорбентами, але ентеросгель це найкращий сорбент, являє собою «розумну» губку з порами, розміри яких відповідають розмірам молекул шкідливих речовин. Корисні речовини препарат не сорбує. Ентеросгель не всмоктується у слизову шлунково-кишкового тракту. Природним чином рухаючись по кишeчнику, Ентеросгель вбирає в себе токсини, шкідливі бактерії і віруси і за 7 годин виводиться з організму.

Ефект очищення лімфи солодкою і Ентеросгелем вражаючий, і проявляється швидко. Шкіра вирівнюється, стає ніжною і молодою, блищать і зміцнюються нігті і волосся, зникають набряки, може навіть трохи знизитися вага за рахунок відходу з тканин надлишків рідини і виведення токсичних продуктів обміну речовин. Гарний вплив чистка має на перебіг запущених запальних захворювань: бpонхіту, гaймориту, гастpиту, нефpиту, артpиту і хвоpоб обміну речовин. Ретельна детоксикація стимулює лікування таких захворювань.

Необхідно враховувати, що як і будь-яке очищення організму, ця процедура протипоказана при підвищеній температурі, захворюваннях в період загострення, під час реабілітації після опepaції.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем

Related Post

facebook