fbpx
Події
Сині кити: у Києві поліція врятувала підлітка від самогубства

У Києві співробітники поліції врятували від самогубства 15-річну дівчинку, яка разом з подругою була учасницею так званих “груп смерті” в соціальних мережах.

Про це повідомляє прес-служба столичної поліції.

18 лютого вони повинні були стрибнути з багатоповерхівки, таким чином виконавши останнє “завдання”. Про зникнення однієї з дівчаток і залишену нею передсмертну записку повідомила правоохоронцям мама.

За словами начальника столичного ГУ Національної поліції Андрія Крищенко, дівчинка за кілька годин до цього вимкнула телефон і видалила свій профіль в соцмережі.

“Під час перевірки ми виявили, що вона була учасницею кількох “груп смерті”, що пропагують культ насильства і жорстокості, і читала книгу про самогубство”, – розповів е.

Після кількох годин пошуків дівчинку знайшли на останньому, 16 поверсі багатоповерхівки з ознаками переохолодження та порізами рук. Поруч були знайдені навушники і ще одна записка, в якій вона написала своє останнє бажання.

Пізніше було встановлено, що дівчинка з подругою були учасниками групи “Синій кит”, виконували завдання, які їм надавав адміністратор, зокрема завдавали собі порізи на руках у вигляді кита, цифр і слова “так” на нозі.

“Цього вечора вони мали виконати останнє завдання – покінчити життя, стрибнувши із багатоповерхівки або ж шляхом повішання. Разом вони піднялися на верхній поверх, одна зі школярок злякалася і пішла. Саме її спочатку розшукали поліцейські, яким вона розповіла, де може бути її подруга. Однак на місці, де вони розійшлися, втікачки не було. На її пошуки пішло кілька годин – і зрештою дівчинку знайшли, вона була у безпорадному стані і не могла пояснити, для чого це робить”, – розповів Крищенко.

Лікарі під час огляду виявили на дівчинці як нові, так і застарілі порізи (написи і малюнки) на руках і ногах. З обома дівчатами працюють правоохоронці і психологи.

Порушено кримінальну справу за фактом доведення дівчинки до самогубства.

Читайте також:   Дівчина з Прикарпаття розповіла про SMS-залякування від смертельної гри “синій кит” (фото)

 

Джерело.

Related Post

facebook