Дозвілля
Священик-зірка шоу “Голос країни” розповів, як ледь не загинув (фото,відео)

Минулої неділі, 12 лютого, в сліпих прослуховуваннях вокального проекту “Голос країни-7” взяв участь 33-річний священик з Березані Олександр Клименко. Його проникливе виконання пісні Миколи Мозгового “Материнська любов” довело до сліз суддю шоу Тіну Кароль . У підсумку на голос протоієрея повернулися всі четверо зіркових тренерів “Голосу країни”.

В інтерв’ю ” ФАКТІВ ” Олександр Клименко розповів про трагічну історію з життя, коли він ледь не загинув.

За словами священика, він разом зі своїми батьками 11 років будували будинок, в якому зараз проживає вся його сім’я. У протоієрея троє діток: дев’ятирічний Давид, семирічна Ганнуся і дворічна Соломійка.

“Оскільки грошей завжди не вистачало, будували своїми руками. І ось чотири роки тому це будівництво мало мене не вбило. Утеплюючи дах мінватою, я, невмілий будівельник, не з’ясував,  що вата токсична.

Надихавшись отруйними парами, втратив свідомість і впав з другого поверху прямо на бетонну плиту “, – розповів священик.

Він додав, що після падіння отримав 16 переломів, в тому числі переломи хребта, а також дуже серйозні черепно-мозкові травми.

“Дві бригади” швидкої “і еменесники буквально збирали мене по частинах. Березанські лікарі впоратися з моїм станом не могли. Тому терміново повезли в обласну лікарню. Довгий час я перебував в реанімації, балансуючи між життям і смертю. Вижив, встав на ноги, але наслідки відчуваю досі “, – зазначив Клименко.

Священик поділився, що травма вплинула і на його голос.

“Після того падіння мій голос став дуже швидко втомлюватися. Пару годин співаю –  хриплю. Раніше у мене був діапазон в чотири октави, міг співати цілодобово. Тепер вже такого немає”, – зізнався протоієрей.

Читайте також:ТІНА КАРОЛЬ НЕ ЗМОГЛА СТРИМАТИ СЛІЗ ПІД ЧАС ВИСТУПУ СВЯЩЕНИКА (ВІДЕО)

Нагадаємо, Олександр Клименко продовжить участь в проекті “Голос країни-7” в команді Тіни Кароль.

Джерело.

Related Post

facebook