Дозвілля
Світлана Ходченкова впала на рейки на київському вокзалі

Актриса дала привід прихильникам понервувати.

Свідки події закричали від переляку, коли актриса, оступившись, не втрималася на пероні і впала на шляху, по яким стрімко насувався поїзд! Але в цей момент до Світлани зістрибнув хлопець і вихопив її буквально з-під коліс … Тільки придивившись, можна було помітити, що Ходченкова падала на дбайливо покладений внизу товстий мат, а локомотив зупинився точно у розмітки, позначеної прапорцем. Як виявилося, з цієї драматичної сцени починається детективно-містичний серіал «По ту сторону смерті», який знімається для каналу НТВ.

Ходченкова грає головну героїню – нейрохірурга інституту мозку. За сюжетом, її рятівник (Віктор Добронравов) гине, вона намагається розшукати сім’ю героя і звертається в морг. Але там їй кажуть, що труп напередодні «встав і пішов – на своїх двох». Розібратися в дивній історії Ходченкова допомагає проникливий слідчий (Сергій Гармаш)

Потім до них приєднується екстрасенс, яка після пережитої клінічної смерті навчилася читати думки. До речі, виконавиця цієї ролі Вікторія Ісакова, прочитавши сценарій, відразу дала згоду на зйомки: «Так, це точно мій персонаж!»

За законами жанру екшен учасникам подій доведеться пережити безліч небезпечних моментів. Ризиковані вони були і для акторів. Сергія Гармаша штовхнули в глибоку яму з брудом: вороги хотіли вбити його героя. А Віктору Добронравову – тому самому рятівникові і «живому трупу» – довелося не тільки на кожному кроці битися, а й стрибати з третього поверху. Частина складних епізодів взяли на себе каскадери, але багато трюків, незважаючи на ризик, артисти виконували самі.

Крім Москви і Московської області зйомки серіалу йдуть на узбережжі Чорного моря, куди недавно вирушила знімальна група. Але дія буде розвиватися не на пляжах, а в похмурих підземних бункерах і на покинутому заводі по ремонту підводних човнів в Балаклаві.

Дивіться також: Няня втрутилася в розлучення Анджеліни Джолі і Бреда Пітта

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook