Події
Сукня з Путіним вразила соцмережі: опубліковано фото

Блогери в мережі дивуються  пишній ошатній сукні дівчини, на якій зображений президент РФ Володимир Путін.

Відповідним знімком поділився в ЖЖ користувач під ніком ibigdan.

“А що тут, власне, відбувається?” – Підписав він знімок.

Відзначимо, що на знімку, очевидно з якогось урочистого заходу, зображена молода дівчина в образі королеви. Вона одягнена в пишну сукню з глибоким декольте, обрамлене об’ємними рукавами з гіпюру і брошкою. Однак особливу увагу привертає малюнок на пишній спідниці – на ній красується глава російської держави.

Читайте також:РОЗДАЄ БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ І ЛЮБИТЬ БОРЩ: ЯК ЖИВЕТЬСЯ ПУТІНУ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ (ВІДЕО)

Путін на плаття постає в дивному образі – ангела, при цьому одягнений він у костюм дзюдо. Вінчають його образ величезні крила.

Стоїть він на хмарі, а навколо його оточили маленькі янголята, один з яких збирається надіти на голову Путіну вінець. Від однієї з його рук йде дивне випромінювання, мабуть, автор таким чином намагався показати силу і владу, зосереджену в цьому образі.

Також з сукнею контрастує жінка, що стояла поруч і одягнена повністю в чорне. Вона як би поглядає на плаття з Путіним, задумливо вдивляючись у далечінь.

У той же час інші блогери тут же взялися коментувати фото: “Арабські вата! Генетична мутація”, “У мусульман заборонено Кораном зображення тварин і людей (і навіть Х … ла), по сему дизайнер, скоріше за все не араб”, ” красуню приготували на поживу чудовиську поганому. Навіщо щось намалювавши чудовисько на плаття, напевно, щоб не переплутав, хто тут красуня “,” Мабуть Сирія. Для них темно – рятівник “,” Шиза. Ось що “.

путін на сукні

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook