Політика
Субсидії для багатих житлом: до кого завітають комісії з перевіркою

У місцевих органів влади є право за рішенням спеціальної комісії нараховувати субсидію на велику площу житла. Однак необхідно переконатися, що це дійсно бідна людина, інвалід або пенсіонер. Тому комісії приходять із перевірками до деяких людей, які прагнуть оформити субсидію.

Про це в інтерв’ю “Главкому” розповів віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

“Перевірки передбачені системою призначення субсидій. Але ходять тільки до тих, хто звернувся за додатковою, наднормативною допомогою”, – наголосив чиновник.

Він пояснив, що субсидії розраховуються на певну площу житла, на певні соціальні норми.

“Але люди зазвичай живуть не згідно з нормами, а в тих домогосподарствах, де вони мешкають уже давно. Щоб нарахувати субсидію на всю площу житла, ми повинні розуміти, що ця людина дійсно є незабезпеченою. Так, у неї площа квартири або будинку виходить за ті нормативи, на які ми надаємо субсидію, але цій людині реально потрібна допомога”, – навів приклад Розенко.

У місцевих органів влади, за його словами, є право в таких випадках за рішенням комісії нараховувати субсидію на велику площу житла. “Але вони повинні переконатися, що це дійсно бідна людина, інвалід або пенсіонер. Тому комісії і ходять”, – розповів Павло Розенко.

Читайте також: Готуйте документи. 10% від загальної суми платіжки, оплата послуг за новими тарифами.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook