Без рубрики
Страшна трагедія. У США дворічний хлопчик застрелив маму, яка була за кермом автомобіля

Страшна трагедія сталася в Сполучених Штатах. У штаті Вісконсін дворічний хлопчик застрелив маму, яка була за кермом автомобіля свого друга. Заряджений пістолет дитина знайшла під водійським сидінням.

Сам малюк – неушкоджений. Автомобіль загальмував безпечно. А то, якими були останні хвилини життя мами-водія – намагається з’ясувати поліція.

“Все було дуже хаотично. Коли люди підбігли до машини, я сказав, щоб тіло вбитої жінки не рухали”, – сказав Троні Шамперт, очевидець.

Авто, в якому сталася трагедія, належало партнеру жінки. Її власну машину вкрали кілька днів тому. Вкрали разом з сидіннями для дітей. Це відповідь на питання – чому дитина в машині не була пристебнута ременями безпеки. Крім хлопчика, який вистрілив, у жінки залишився ще один однорічний син.

“Власники завжди повинні знати, де їх зброя. А дітей про заходи безпеки треба вчити якомога раніше”, – додав Джейк Шнайдер, власник магазину зброї.

Місцеві журналісти вже з’ясували – пістолет належав партнеру вбитої жінки, який працює охоронцем. А його зброя просто лежало під сидінням.

Дивіться також: Трагедія у харківській області. Горе-батько “заспокоїв” малюка вбивством

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook