Дозвілля
Став відомий секрет популярності Селени Гомес в Instagram

На сторінку Гомес підписані 113 млн осіб.

Співачка і актриса Селена Гомес офіційно є найпопулярнішим користувачем Instagram: на її сторіночку підписані 113 млн осіб. Донедавна Гомес була автором і поста-рекордсмена за кількістю лайків. Обігнати її вдалося тільки Бейонсе зі знімком, за допомогою якого вона повідомила про те, що чекає на двійню. В одному з останніх інтерв’ю Селена зізналася, що вже давно не веде Instagram самостійно. Ним займається її асистент, а у самої співачки навіть немає пароля і додатка на смартфоні.

Таке рішення Селена Гомес прийняла минулого літа, коли через проблеми зі здоров’ям їй довелося лягти до реабілітаційної клініки. Три місяці Селена не з’являлася в соцмережі, але потім швидко повернула собі популярність, роблячи регулярні пости і ділячись яскравими моментами зі свого життя.

“Коли я стала найпопулярнішою в Instagram, то відчула залежність від нього. При цьому мені здавалося, що я постійно бачу те, що не хочу бачити. Коли я дивлюся стрічку Instagram, завжди почуваюся жахливо”, – зізналася Гомес.

Нагадаємо, що 2015 року у Селени Гомес був вовчак. Спочатку їй довелося пройти курс хіміотерапії, а минулого року у співачки на тлі хвороби почалися панічні атаки і депресія.

Читайте також:   В Українських Карпатах зацвіла рідкісна рослина (відео)

Джерело.

Related Post

facebook