Події
Статистика смерті: області України, де сталося найбільше “п’яних” ДТП

Названо області України, де відбулося найбільше аварій за участю водіїв в стані алкогольного сп’яніння. Такі ДТП зафіксовані в Дніпропетровській, Київській та Одеській областях. Про це свідчать дані управління безпеки дорожнього руху Національної поліції України, пише “Обозреватель”.

Далі за кількістю “п’яних” ДТП слід: Запорізька, Волинська, Чернігівська, Черкаська, Полтавська і Вінницька області.

Найменше аварій, скоєних нетверезими водіями, відбулося в Закарпатській, Кіровоградській та Чернівецькій областях.

Якщо порівняти динаміку зростання даного виду правопорушень, то лідерство належить Хмельницькій області. Кількість аварій, скоєних нетверезими водіями, в даному регіоні за рік збільшилася більш ніж в два рази, у Волинській і Вінницькій області – в півтора рази.

Нагадаємо, в Україні збільшили штрафи за водіння в нетверезому стані. Штраф за п’яну їзду підвищили з 200 до 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тепер, якщо людина буде викритий в керуванні автомобілем в нетверезому стані, поліція випише штраф в 10 200 гривень або позбавлять прав на рік.

Якщо протягом 2 років буде здійснено аналогічне правопорушення, то штраф збільшиться до 1200 неоподатковуваних мінімумів (20 400 гривень) або позбавлення прав на 3 роки. Крім того, за повторне порушення можна буде отримати 15 діб.

Відповідно втретє ліпший заплатить ще в два рази більше 2400 мінімумів (40 800 гривень) або на 10 років залишиться без прав.

Читайте також: У Василькові дитина втекла від п’яної матері, щоб купити собі поїсти

Джерело.

Related Post

facebook