fbpx
Події
Моторошні подробиці смерті військового, голову якого приніс собака (відео)

Понад два місяці пролежало в яру біля одного з сіл на Харківщині тіло демобілізованого військовослужбовця. Його знайшли після того, як собака приніс у двір господареві людську голову, яку десь знайшов. Моторошну знахідку пес приніс під паркан сільської хати. Спочатку господиня навіть не зрозуміла, з чим грається собака.

“Я подумала, що м’ячик. Чоловік каже: ні, це людська голова”, – розповіла місцева мешканка Раїса Осіпова. Правоохоронці прибули на виклик, прочесали місцевість і знайшли останки в 300 метрах від будинку. “Тільки ноги, берці та камуфляж”, – розповіла очевидець страшної знахідки. Тіло пролежало в яру більше двох місяців.

Правоохоронці визнають, що встановити причину смерті чоловіка буде складно.

“Не всі частини тіла збереглися. Будуть проводитися дослідження, щоб встановити всі можливі обставини”, – пообіцяв начальник слідчого відділу Дмитро Хрибко. Особу загиблого вже встановили – ним виявився житель Харківщини, який служив у прикордонному загоні на території села, де знайшли тіло. У жовтні чоловіка демобілізували.

“За час служби зарекомендував себе із позитивної сторони, не пив, проходив службу понад три місяці в зоні здійснення антитерористичної операції”, – наголосила прес-офіцер східного регіонального управління ДПСУ Оксана Іванець. Прикордонники зізнаються, що востаннє бачили однослуживця на врочистостях, присвячених демобілізації. Він отримав усі документи і зник.

Читайте також: Розчленував, зварив і закатав у банки – канібал у Києві вбив родину (відео)

Ніхто з близьких його не шукав. “До харківського прикордонного загону до східного регіонального управління ніхто не звертався”, – переконує Іванець. Родичів загиблого розшукали поліцейські. Чому ті не оголошували чоловіка у розшук – поліція наразі пояснення не дістала. Кримінальне провадження відкрили за статтею про навмисне вбивство.

Джерело.

 

Related Post

facebook