fbpx
Світ
Стали відомі нові подробиці скандального концерту Земфіри в Вільнюсі

Земфіра протягом концерту не раз просила забрати всі прапори для того, щоб не було підстав видворити її з Росії. Про це в Facebook заявив президент українського відділення Transparency International Олексій Хмара.
Хмара стверджує, що був присутній на концерті і бачив все на власні очі. Він зазначає, що людей на концерті було багато, в тому числі з України. Деякі з них були з жовто-блакитними прапорами.

“Я там був. У трьох метрах від сцени. І в п’яти метрах від колонок. Тому добре все чув і бачив. І тому можу стверджувати, що розумію, чому Земфіра вчинила так”, – стверджує Олексій Хмара.

Читайте також: ЗЕМФІРА З МАТЮКАМИ ПРОСИЛА ПРИБРАТИ УКРАЇНСЬКИЙ ПРАПОР НА КОНЦЕРТІ У ВІЛЬНЮСІ – СОЦМЕРЕЖІ (ВІДЕО).

“Протягом концерту Земфіра кілька разів просила прибрати всі прапори і не підставляти її. Десь на п’ятий раз те саме прохання вона повторила матом”, – заявив він.

Тільки після цього, з його слів, співачку почули і в знак протесту частина людей пішла в кулуари арени. “Там протестувальники активно пили, лаяли співачку і постили в ФБ прокляття і специфічно нарізане відео”, – зазначає Хмара.

“Живеться Земфірі в Росії важко. Регулярно отримує звинувачення в продажності, регулярно знаходяться доброзичливці, готові їй упакувати валізу. І сухарів насушити в дорогу”, – упевнений він, додавши, що в РФ чекають не дочекаються підстав, які дозволили б видворити співачку з Росії .

Як повідомлялося раніше, соцмережі обурила вимога Земфіри на концерті заховати українські прапори.

Джерело.