fbpx
Події
Стали відомі моторошні подробиці смертей від отруйного алкоголю (відео)

Медики зізнаються, що не бачили нічого подібного за весь час роботи.

Кількість загиблих від фальсифікату на Харківщині сягнула 23 осіб, і ще 5 чоловік померли на Донеччині та 4 на Миколаївщині. Понад два десятки отруєних сурогатом зараз у лікарнях, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тіло 36-річного Сергія віддали з морга з двома пакетами на голові. Родичі кажуть, що їх попередили – відкрити обличчя можна лише на кілька хвилин і тільки на повітрі, бо з тіла виділяється отруйна речовина, небезпечна для оточуючих.

“Дитину не можна навіть за руку потримати, проститися з ним. Яку ж гидоту треба було наколотити? Яка ж гидота, щоби з дитини оце виходило вже у мертвої”, – у розпачі батьки померлого.

“Не можна ні доторкатися, ні дихати. Нам сказали, 20 хвилин відкрити тіло – лице максимум. І закрити повністю, щоб не видно було, тому що можуть отруїтися інші люди, котрі поряд будуть знаходитися”, – пояснив рідний брат померлого Олександр Мельничук. Про Сергія розповідають, що він не пиячив, був успішним підприємцем. Два дні тому купив у крамниці знайомого пляшку горілки, пив по чарці два дні. На другу добу йому стало зле. З лікарні він уже не повернувся. “Менше ніж за дві години погіршало настільки, що він впав у кому. Тиск він не тримав, дихати сам не міг. Реанімобіль – намагався відновити його стан, щоби довести його якось, і в них це не вийшло”, – розповіла дружина померлого Аліса Мельничук.

Читайте також: Як борються з алкоголізмом в армії: опублікували відео

Джерело.

Related Post

facebook