Події
Стали відомі моторошні подробиці смертей від отруйного алкоголю (відео)

Медики зізнаються, що не бачили нічого подібного за весь час роботи.

Кількість загиблих від фальсифікату на Харківщині сягнула 23 осіб, і ще 5 чоловік померли на Донеччині та 4 на Миколаївщині. Понад два десятки отруєних сурогатом зараз у лікарнях, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тіло 36-річного Сергія віддали з морга з двома пакетами на голові. Родичі кажуть, що їх попередили – відкрити обличчя можна лише на кілька хвилин і тільки на повітрі, бо з тіла виділяється отруйна речовина, небезпечна для оточуючих.

“Дитину не можна навіть за руку потримати, проститися з ним. Яку ж гидоту треба було наколотити? Яка ж гидота, щоби з дитини оце виходило вже у мертвої”, – у розпачі батьки померлого.

“Не можна ні доторкатися, ні дихати. Нам сказали, 20 хвилин відкрити тіло – лице максимум. І закрити повністю, щоб не видно було, тому що можуть отруїтися інші люди, котрі поряд будуть знаходитися”, – пояснив рідний брат померлого Олександр Мельничук. Про Сергія розповідають, що він не пиячив, був успішним підприємцем. Два дні тому купив у крамниці знайомого пляшку горілки, пив по чарці два дні. На другу добу йому стало зле. З лікарні він уже не повернувся. “Менше ніж за дві години погіршало настільки, що він впав у кому. Тиск він не тримав, дихати сам не міг. Реанімобіль – намагався відновити його стан, щоби довести його якось, і в них це не вийшло”, – розповіла дружина померлого Аліса Мельничук.

Читайте також: Як борються з алкоголізмом в армії: опублікували відео

Джерело.

Реклама

Related Post