fbpx
Події
Деталі жорстокої смерті 16-річної Катерини Литкіної з Нововолинська

Журналісти інтернет видання “БУГ” поспілкувалися з правоохоронцями, отримали коментар від батька загиблої та побували на місці, де було виявлено тіло. Отримали детальний опис події та подробиці знайдення мертвої Катерини Литкіної.

Нагадуємо, що 11-го серпня на нововолинському териконі поблизу шахти № 3 було знайдено тіло 16-ти річної дівчини.

Труп був знайдений батьком в жахливому стані. Батько дівчини розпочав ретельні пошуки з моменту зникнення неповнолітньої. Чоловік самостійно перевіряв усі навколишні місця біля будинку з якого востаннє вийшла Катерина (перебувала в гостях у бабусі). Поступала інформація, що Катерину бачили в інших містах, також стало відомо, що дівчина, на момент розшуку, виходила в соціальні мережі, але достовірних доказів цим фактам не було.

Правоохоронці запевняли не панікувати, так як дівчина могла просто гуляти з друзями, гадали, що вона повернеться до дому за декілька днів. Але батько не допускав такого варіанту, тому що дівчина була спокійною та слухняною і перед виходом з дому залишила окуляри та лінзи без яких вона погано бачить.

Читайте також: ДЕТАЛІ ТА КОМЕНТАР БАТЬКА КРИВАВО-ЖОРСТОКОЇ СМЕРТІ МОЛОДОЇ ДІВЧИНИ З НОВОВОЛИНСЬКА (ВІДЕО)

Як відомо, дівчина пішла з дому 1-го серпня 2016 року, повідомивши рідних, що йде до колишнього хлопця віддати диски та малюнки. Катерина була абітурієнткою, по конкурсу пройшла у виші міста Львова. 4-го серпня разом з батьком повинна була їхати подавати документи.

Відомо, що мама загиблої зверталася за допомогою до ворожки, яка повідомила їй жахливі деталі. Розповіла, що дівчина “вже холодна” і шукати її потрібно там, де загубилась. Також жінка згадала за двох молодиків на білому автомобілі. Батько швидко відреагував на цю інформацію, подався продовжувати розшук на нововолинському териконі шахти №3. Чоловік віднайшов свою дочку на вершині терикону біля дерева.

Враховуючи стан тіла, можна зробити висновок, що це була насильницька смерть. Припускають, що познущався над дівчиною колишній хлопець Максим разом із своїм зведеним братом Назаром. Стосунки Максима з Катериної завершилися вже два роки тому, але підлітки періодично зустрічалися, а також спілкувалися в соціальній мережі, але уся інформація із персональної сторінки видалена.

Читайте також: ПОХОВАЛИ 16-РІЧНУ КАТЕРИНУ ЛИТКІНУ, ЯКУ ЗНАЙШОВ БАТЬКО МЕРТВОЮ. НА ТЕРИКОНАХ (ФОТО)

Інтернет видання “БУГ” отримало коментарі від батька загиблої – Сергія Литкіна, також про ситуацію розповів Тарас Пастерук – тимчасово виконуючий обов’язки начальника, заступник керівника поліції.

Детальніше дивіться у нашому ексклюзивному сюжеті

Читайте також: «КОЛИШНІЙ ХЛОПЕЦЬ НЕ МІГ ЗМИРИТИСЯ, ЩО КАТЯ ЙОГО ПОЛИШИЛА», – ДРУЗІ 16-РІЧНОЇ ДІВЧИНКИ, КОТРУ ЗНАЙШЛИ МЕРТВОЮ

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook