fbpx
Події
Стало відомо, ким був загиблий у Берліні українець

Німецька поліція підтвердила, що серед жертв наїзду вантажівки на різдвяний ярмарок у Берліні був один громадянин України. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Однією з 12 жертв теракту 19 грудня на різдвяному ярмарку в Берліні став український громадянин, – повідомив посол України в Німеччині Андрій Мельник на своєму мікроблозі в соціальній мережі Twitter, посилаючись на дані поліції. Дипломат також додав, що від імені української держави він висловив глибокі співчуття дочці загиблого українця.

У посольстві України в Німеччині DW повідомили, що загиблий останні 15 років проживав у ФРН, був фахівцем у галузі IT-технологій та перебував на консульському обліку в дипломатичних представництвах України.

Прізвища те персональні дані загиблого українця не озвучують на прохання рідних.

“Розмовляючи сьогодні із донькою загиблого вона попросила наразі не розголошувати ім’я та прізвища, а також інші персональні дані свого батька. Що я можу на цю хвилину сказати, те – що ця людина перебувала на консульському обліку близько 15 років. Він проживав на території Німеччини, тут у Берліні, як спеціаліст у сфері комп’ютерної техніки. Тому ми втратили не лише нашого співвітчизника, але й справді людину, професіонала, яка працювала тут вже довгий час”, – резюмував Мельник.

Читайте також: Поліція підтвердила загибель українця під час теракту в Берліні

Джерело.

Related Post

facebook