fbpx
Політика
США розпочали процес міжнародної ізоляції Путіна

Президент Росії Володимир Путін маскує свої реальні доходи, нажиті завдяки корупції, про що уряд США знає вже давно. Про це сказав виконуючий обов’язки заступника міністра фінансів США Адам Жубін в програмі телекомпанії BBC Panorama.

“Ми бачили, як Путін збагачує своїх друзів, своїх близьких союзників і не допускає збагачення тих, хто не належить до його друзів і не займає державні посади. Стосується це енергетичних багатств Росії або інших державних контрактів, він віддає їх в управління тим, хто буде служити йому. Як на мене, це картина корупції “, – заявив Жубін.

Представник мінфіну США не став коментувати секретну доповідь ЦРУ 2007 року, в якому статки Путіна нібито оцінювався приблизно в $ 40 млрд. Але зазначив, що статки російського президента не відповідають його офіційним доходам.

“Він отримує державну зарплату в розмірі $ 110 000 на рік. Це не відображає його багатства. У нього великий досвід в тому, як замаскувати свої реальні статки”, – сказав Жубін.

Як зазначає автор програми, вперше офіційний представник уряду США звинуватив у корупції не когось з оточення Путіна, а самого главу Кремля.

Сам Путін відмовився дати інтерв’ю програмі Panorama.

До слова, в Кремлі заяву Жубіна назвали вигадкою. Про це заявив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков.

“Жодне з цих питань не потребує відповіді, оскільки вони є чистою вигадкою”, – зазначив Пєсков.
Нагадаємо, в Мінфіні США Адам Жубін курує питання санкцій.

Раніше Путіна звинуватили в причетності до вбивства колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвинко. До таких висновків дійшло британське слідство.

Реклама

Related Post

facebook