fbpx
Світ
США про хіматаку в Сирії: Росія і Іран теж винні

Вашингтон також заявив, що готовий зробити “більше”, ніж ракетний удар, якщо в цьому буде необхідність.

Постпред США при ООН Ніккі Хейлі заявила, що відповідальність за хімічну атаку в Ідлібі лежить не тільки на уряді Сирії, але і на Ірані і Росії. Про це вона сказала під час засідання в Раді Безпеки ООН.

Засідання Радбезу відбулося в зв’язку з ракетним ударом США по базі Сирії. Вашингтон заявив, що саме з цієї авіабази вилетіли літаки, які здійснили хіматаку. Москва заявила, що це акт агресії США проти держави ООН.

“Урядовий режим в Сирії – не єдиний, хто несе відповідальність за хімічну атаку. На уряді Ірану також лежить велика відповідальність, тому що він довго захищав сирійського диктатора”, – заявила Хейлі на засіданні Радбезу ООН.

Вона додала, що “уряд Росії також несе суттєву відповідальність”.

За її словами, Росія і Іран не реагували належним чином на злочини сирійського президента Башара Асада.

“Кожен раз, коли Асад переходив “червону межу”, Росія захищала його, а це зміцнювало Асада, а зміцнення Асада веде до більшої кількості смертей”, – додала вона.

Хейлі заявила, що у Вашингтона було повне право на те, щоб завдати ракетного удару по Сирії. Вона наголосила, що США “готові зробити більше”, якщо в цьому буде необхідність.

“Злочини Башара Асада проти мирних громадян більше не повинні залишатися без відповіді. Настав час сказати, що цьому потрібно покласти край. Варто не тільки говорити про це, але і робити певні дії”, – сказала Хейлі.

Читайте також:   Загинули діти: в Сирії озвучили кількість мирних жертв удару Трампа по Асаду

Джерело.

Related Post

facebook