Без рубрики
Спроба викрадення школярки у Хмельницькому (відео)

Невдалий жарт чи спроба викрадення школярки?

4 квітня по обіді в одній із шкіл обласного центру сталася надзвичайна подія. Під час однієї із перерв поблизу молодшого корпусу 17 ліцею була спроба викрадення однієї із школярок. Вирватися із рук чоловіка дівчинці вдалося самотужки.

Спокійний навчальний процес для однієї із школярок 17 ліцею закінчився неабияким переляком. Перерва між уроками перетворилася на практичні застосування прийомів самозахисту від зловмисників. Близько першої години дня один із двох чоловіків, які проходили біля навчального закладу, взяв на руки восьмирічну дівчинку та декілька метрів проніс її.

Вирватися із чоловічих рук дитині вдалося завдяки власній зосередженості. Дівчинка каже, схопили так, що зовсім не могла рухатися.

В Хмельницькому такі випадки не перші. Дирекція школи переконує, будуть проводити роз’яснювальні навчання з дітьми як поводитися в даній ситуації. Та батькам також не потрібно залишатися осторонь.

Поліцейські кажуть, дівчинка в цьому випадку вчинила правильно. Привернення уваги криком – найперше, що потрібно робити.

По цьому факту батьки дівчинки написали заяву до правоохоронних органів. Останні ж в свою чергу шукають зловмисника.

Читайте також: Друзі зниклого львів’янина не виключають, що хлопця викрали.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook