fbpx
Світ
Справжня політична пристрасть в іспанському парламенті

Вони – партнери лівого крила іспанської політики. У вівторок ці двоє чоловіків дуже візуально продемонстрували свою ідеологічну близькість поцілунком, який підірвав соцмережі.

Прямо посеред напружених переговорів про створення коаліції Пабло Іглесіас, лідер лівого руху “Подемос”, привітав свого соратника по парламенту Хав’єра Доменека поцілунком у губи.

Повідомляють, що Іглесіас і Доменек – очільник лівої групи каталонських націоналістичних партій – віталися схожим чином і раніше. Але цього разу цей момент зафіксували телекамери, адже це відбулося у центрі іспанської парламентської зали під час дебатів.

Тож фотографії застиглої у поцілунку пари невдовзі облетіли інтернет.

Іглесіас

“Пабло Іглесіас” та ще кілька тематичних фраз і гештеґів невдовзі вийшли у світові тренди Twitter.

“Як красиво!” – сказав один із прихильників партії “Подемос”.

“Цей поцілунок показує, як усе змінилося”, – коментує інший. Так чи інакше, вражені були всі.

“Я вже бачив усе це в Конгресі, – пише один з користувачів Twitter. – Я буду вчитися. Це несерйозно”.

Партія “Подемос”, яка здобула в Іспанії популярність 2014 року завдяки критиці заходів жорсткої економії, – одна із кількох популістських партій лівого і правого спектру, що вийшли на політичну арену в деяких європейських країнах.

На виборах у грудні ця партія здобула п’яту частину голосів і 69 місць у парламенті, отримавши вирішальну роль у коаліційних переговорах. Найочікуванішим виглядає союз Соціалістичної партії із “Подемос” і центристською партією “Громадяни”.

Але оскільки Іглесіас проти такої коаліції, Іспанія може попрямувати до нових виборів.
Деякі користувачі порівняли лестощі Іглесіаса й Доменека з поцілунками інших відомих політичних діячів. Наприклад, з цими братніми обіймами між радянським лідером Михайлом Горбачовим і лідером НДР Еріхом Гонеккером.

Джерело.