fbpx
Без рубрики
Співробітників СБУ звинувачують у закатуванні підозрюваного в тероризмі

У Краматорську Донецької області прокуратура розслідує вбивство місцевого жителя, якого до смерті закатували два співробітника Служби безпеки України, підозрюючи у співпраці з самопроголошеною ДНР. Відповідне рішення прийняв суд Краматорська 18 березня, повідомляє видання Таймер. Як говориться в документі, інцидент стався ще в листопаді 2014 року.

Чоловіка, підозрюваного в причетності до “терористичної діяльності”, затримали на блокпосту траси Київ-Харків. Про затримання міліціонери повідомили в Антитерористичний центр при СБУ в Краматорську.

На розслідування були призначені підполковник і капітан СБУ, яких відрядили в Ізюм Харківської області. Прибувши на місце, СБУшники насильно і незаконно забрали затриманого з райвідділу і перевезли його в окреме приміщення СБУ ну вул. Тельмана, 3, де і почали його катувати.

Читайте також: ШОКУЮЧІ КАДРИ ЖОРСТОКОГО КАТУВАННЯ В “ДНР”. СТРАТА В СТИЛІ “ІСЛАМСЬКОЇ ДЕРЖАВИ” (ВІДЕО)

“Для отримання інформації про можливу причетність до терористичної діяльності, підполковник і капітан СБУ застосували до затриманого фізичне насильство у вигляді нанесення численних ударів руками і ногами по голові, тулубу і кінцівкам а також здавлювання шиї потерпілого”, – йдеться в рішенні суду.

Через три години, не отримавши від затриманого інформацію про його причетність до терористичної діяльності, його повернули до райвідділу міліції, де той невдовзі помер. За даними судмедекспертизи, “смерть затриманого настала в результаті тупої об’єднаної травми тіла в поєднанні з шоком”.

Оперативників підозрюють в незаконному позбавленні затриманого свободи і перевищенні влади. При цьому один з підозрюваних, капітан, не став чекати результатів слідства і зник – проти нього додалася також ч.4 ст. 407 КК (самовільне залишення місця служби).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook