Без рубрики
Сьогодні святкує День Народження Блаженніший Святослав

Отцеві і Главі Української Греко-Католицької Церкви виповнилося 46 років.

З цієї нагоди іменинника привітав президент України. “Найтепліші вітання Блаженнішому Святославу Шевчуку з днем народження! Невичерпної енергії, сил та наснаги Вам, Владико. Божого благословення на звершення усіх задумів!” – написав він на своїй сторінці у Фейсбук.

Святослав Шевчук народився 5 травня 1970 року в м. Стрию Львівської обл.

У 1991-1992 роках навчався в Центрі філософсько-богословських студій «Дон Боско» у м. Буенос-Айресі (Аргентина), а у 1992-1994 роках – у Львівській духовній семінарії.

Дияконські свячення отримав 21 травня 1994 року (святитель владика Филимон (Курчаба), священичі – 26 червня 1994 року (святитель Блаженніший Мирослав Іван Кардинал Любачівський).

Архиєрейська хіротонія відбулася 7 квітня 2009 року, у день празника Благовіщення Пресвятої Богородиці, в архикатедральному соборі Святого Юра у Львові.

23 березня 2011 року на Виборчому Синоді Єпископів УГКЦ обраний Главою УГКЦ. 25 березня цей вибір благословив Папа Римський Венедикт XVI. Уведений на престол 27 березня 2011 року в Києві, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового.

Блаженніший Святослав – наймолодший з-поміж єпископів УГКЦ та четвертий за віком з-поміж наймолодших католицьких архиєреїв у світі.

Читайте також: «За газ усі мають платити справедливу ціну», – Блаженніший Святослав.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook