Події
Смертельне селфі: на Київщині підліток загинув від ураження струмом на залізничному мості

Смертю закінчилося селфі п’ятнадцятирічного підлітка 2001 року народження, який піднявся на ферму залізничного моста через річку Здвиж та доторкнувся до проводу контактної мережі. Трагедія сталася 24 травня о 18-ій годині на перегоні Клавдієве – Бородянка, що на Київщині. Потерпілим виявився житель смт Бородянка.

Про це повідомили сьогодні у прес-центрі Укрзалізниці.

У повідомленні зазначається, що останнім часом залізнична інфраструктура, вагони поїздів, локомотиви та станції стали об’єктом пильної уваги дітей і підлітків, які, попри смертельну небезпеку, хочуть похвалитися вражаючими фотографіями.

Мода на селфі, що стала частиною молодіжної культури, викликає занепокоєння у залізничників, говорить начальник управління охорони праці і промислової безпеки ПАТ «Укрзалізниця» Валерій Сусленко. Зокрема, підлітків до відчайдушних вчинків спонукає і реклама одного з операторів мобільного зв’язку, у якій юнак заради своєї коханої піднімається на хмарочос.

«Розміщення в соцмережах таких знімків агітує до жахливих вчинків, емоції переважають над здоровим глуздом. Напруга в електромережі залізниці 27500 вольт, і якщо людина навіть просто наближається до контактного дроту, це спричиняє або моментальну смерть, або інвалідність у результаті великих опіків тіла. При наближенні до електромережі ближче 2 метрів уже виникає ризик бути ураженим електричним струмом великої потужності. Підліткам, які намагаються зробити шокуючі фотографії, не вистачає елементарного почуття самозбереження», – зазначає Валерій Сусленко.

Читайте також: Останні хвилини життя: у Львові хлопець записав відео і ліг під потяг (відео)

Залізничники постійно відвідують навчальні заклади, розташовані поблизу залізниці, розповідають школярам та студентам про небезпеку, нагадують правила поведінки громадян на залізничному транспорті та розказують про наслідки ризикованих селфі, аби діти не повторювали трагічних помилок.

У той же час одних лише зусиль компанії з попередження дитячого травматизму недостатньо. Тож фахівці звертають увагу батьків та педагогів, що залізниця – зона підвищеної небезпеки, і недбале ставлення до об’єктів інфраструктури та залізничної техніки призводить до травм, і закликають батьків приділити особливу увагу навчанню дітей правилам поведінки на залізниці та своїм прикладом забезпечити їх виконання.

Читайте також: Чоловік задля фотографії голіруч витягнув на пляж акулу(Відео).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook