fbpx
Події
Смерть наступила через розтрощення голови: встановлено причину смерті Катерини Литкіної (відео)

Заступник начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області, начальник слідчого управління Наталія Пасічник запевнила, що розслідування кримінального провадження за фактом навмисного вбивства 16-річної жительки Нововолинська співробітники поліції проводять ретельно та об’єктивно.

«Встановлено, що смерть неповнолітньої є насильницькою й настала в день її зникнення. З цього приводу відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.115 ( Навмисне вбивство) Кримінального Кодексу України. Попередньо, за висновками судово-медичної експертизи встановлено, що смерть наступила через розтрощення голови», – зазначила Наталія Пасічник, – повідомили у прес-службі поліції області.

Читайте також: Дівчину, яку шукали всі, знайшов батько. Мертвою. На териконі

Вона запевнила, що співробітниками поліції проводиться кропітку роботу щодо встановлення осіб причетних до скоєння цього особливо тяжкого злочину.

«Ми робимо максимально можливе, аби об’єктивно з’ясувати хто причетний до скоєння цього злочину й дати належну правову оцінку кожному незалежно від того хто, де працює й хто ким опікується. Можу впевнено стверджувати, що слідство проводиться об’єктивно», – наголосила Наталія Пасічник.

Поліція також звертається до громадян, котрим відома будь-яка інформація, яка може допомогти слідству, повідомити про це правоохоронні органи.

«Ми сподіваємося, що цей злочин буде розкрито. Це – справа честі. Обов’язково, будемо інформувати громадськість про хід розслідування», – зазначила Наталія Пасічник.

Читайте також: Деталі та коментар батька криваво-жорстокої смерті молодої дівчини з Нововолинська (відео)

Джерело.

Related Post

facebook