fbpx
Політика
Смерть Чуркіна: нові обставини розбурхали соцмережу (фото)

У соціальній мережі вранці 22 лютого розгорівся ажіотаж навколо нових обставин смерті постпреда Росії в ООН Віталія Чуркіна.

Зокрема, відомий російський блогер Саша Сотник в Facebook пише, що вже щосили розганяються чутки, ніби Чуркін помер під час інтимного спілкування з якоюсь дівчиною.

Причому в статті з цього приводу приводять таке ось фото:

Цю інформацію Сотник називає наклепом, проте впевнений, що у всій цій справі не обійшлося без участі спецслужб.

“Про Чуркіна – тільки правду. Отже, медекспертам не вдалося визначити причину смерті Чуркіна. До моменту смерті він був здоровий і повністю готовий продовжувати брехати як живий. Asociated press зазначає, що для визначення справжньої причини необхідні додаткові дослідження. Тим часом чекісти вже розганяють чутки, застосовуючи улюблений прийом. У третьосортній газетці була опублікована стаття (потім її буде цитувати вся тролльчатіна) про те, що Чуркін нібито не витримав запалу любовних пристрастей з юною дівчиною, і бідоласі стало погано в розпалі плотських утіх, і саме через пікантності положення його тіло спочатку перевезли в кабінет, а вже звідти, нібито, викликали лікарів “, – зазначає блогер.

Читайте також: Росія звинуватила Україну щодо Чуркіна

“Вся ця метушня з перекиданням трупа “великого дипломата”, що нагадує чорну комедію “Уїк-енд у Барні”, була б навіть кумедною, якби через неї не стирчали вуха спецухі. Нагадаю цитату від “Шефа” з улюбленого фільму кремлівського Міхал Івановича (так називають у Кремлі президента РФ Володимира Путіна, – ред.): “Як говорив один мій знайомий, покійний, “я занадто багато знав…” – іронічно додає Сотник.

Вранці в топи вийшла низка твітів з приводу інформації про те, що медекспертам не вдалося поки встановити причину смерті Чуркіна.

Джерело.

Related Post

facebook