Політика
Служба зайнятості призупинила анулювання дозволу на роботу Шустеру

Державна служба зайнятості призупинила дію рішення Київського міського центру зайнятості щодо анулювання дозволу на застосування праці громадянина Канади Савіка Шустера в Україні до з’ясування обставин.

Таке рішення було прийнято Центральним апаратом ДСЗ після письмового звернення Шустера до керівництва служби, повідомила прес-служба відомства.

“Приймаючи наказ №54, Київський міський центр зайнятості діяв у межах своїх повноважень виключно в рамках правового поля. Разом із тим, хочу відмітити, що служба зайнятості – це вже не стара архаїчна структура. Ми знаходимось у стані реформи і завжди відкриті до будь-кого. До мене надійшла заява громадянина С.Шустера і, реагуючи на цей документ, ми призупиняємо рішення наказу до з’ясування обставин. Таким чином, на сьогоднішній день, дозвіл на застосування праці громадянина Канади Шустера № 43388 є дійсним до з’ясування обставин”, – заявив виконуючий обов’язки Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко.

Нагадаємо, раніше телеведучому Савіку Шустеру анулювали дозвіл на роботу в Україні.

Сам Шустер назвав це рішення результатом тиску й оголосив голодування.

Крім того, за словами телеведучого ток-шоу Шустер live і надалі буде виходити в ефірі.

За словами представника Київського міського центру зайнятості, Шустеру анулювали дозвіл на роботу в Україну з-за надання недостовірних даних.

Читайте також: Не очікував обману від Порошенка. Шустер прокоментував заборону на роботу в Україні.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook