fbpx
Політика
Слідство не встановило фактів застосування зброї снайперами на Майдані

Слідство не встановило застосування зброї снайперами. Сьогодні, 18 лютого, начальник управління спецрозслідувань Головного слідчого управління ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що у центрі Києва під час Євромайдану були снайпери спецназу СБУ, УБОЗ та Держохорони, але їхня причетність до вбивств не встановлена.

“На дахах і Кабміну, і АП були снайпери, контрснайпери, вони називають себе спецпідрозділом СБУ Альфа, а також спецпідрозділ “Сокіл””, – сказав він, ЛІГА.net. Повідомляється, що слідство не встановило застосування зброї цими силовиками.

“Вони вказують, що вели контрснайперскую (роботу, – ред.), виключно для того, щоб виявляти осіб, які будуть застосовувати зброю щодо правоохоронців. Вони таких не виявили і, відповідно, зброю не застосовували”, – говорив Горбатюк, додаючи, що в тілах убитих і поранених майданівців не виявлені кулі, які відповідали б зброї спецназівців.

Нагадаємо, що ГПУ відзвітувала, що зібрана доказова база щодо кривавих розгонів майданівців 18 і 19 лютого 2014 року в центрі Києва налічує понад 1200 томів матеріалів, а також встановлені підозрювані і розкрита схема скоєння злочинів проти мітингувальників.

Джерело.