Політика
Слідство не встановило фактів застосування зброї снайперами на Майдані

Слідство не встановило застосування зброї снайперами. Сьогодні, 18 лютого, начальник управління спецрозслідувань Головного слідчого управління ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що у центрі Києва під час Євромайдану були снайпери спецназу СБУ, УБОЗ та Держохорони, але їхня причетність до вбивств не встановлена.

“На дахах і Кабміну, і АП були снайпери, контрснайпери, вони називають себе спецпідрозділом СБУ Альфа, а також спецпідрозділ “Сокіл””, – сказав він, ЛІГА.net. Повідомляється, що слідство не встановило застосування зброї цими силовиками.

“Вони вказують, що вели контрснайперскую (роботу, – ред.), виключно для того, щоб виявляти осіб, які будуть застосовувати зброю щодо правоохоронців. Вони таких не виявили і, відповідно, зброю не застосовували”, – говорив Горбатюк, додаючи, що в тілах убитих і поранених майданівців не виявлені кулі, які відповідали б зброї спецназівців.

Нагадаємо, що ГПУ відзвітувала, що зібрана доказова база щодо кривавих розгонів майданівців 18 і 19 лютого 2014 року в центрі Києва налічує понад 1200 томів матеріалів, а також встановлені підозрювані і розкрита схема скоєння злочинів проти мітингувальників.

Джерело.

 

Реклама

Related Post

facebook