fbpx
Політика
Скандальні бронежилети пройшли тест. Соболєв ймовірно помилився(Відео)

Міноборони провело показові випробування бронежилетів виробництва “Темп 3000”, про неякісність яких заявляв народний депутат Сергій Соболєв, повідомляє прес-служба відомства.

Випробування пройшли в лабораторії одного з військових полігонів в Київській області в суботу.
На початку випробувань заступник міністра оборони Ігор Павловський продемонстрував присутнім звернення від нардепа і пластину від бронежилета, з приводу якої Соболєв і зробив заяву про невідповідність заявленому класу бронезахисту, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Представлену пластину обстріляли кулями 7,62х39пс, 7,62х39бз, 5,45х39пп та 7,62х54лпс. Випробування показали, що дана пластина відповідає заявленому класу бронезахисту – 4 класу.
Разом з тим, єдиний тип боєприпасу, який пошкодив бронежилет, був бронебійно-запальний, який призначений для ураження легкоброньованих об’єктів.

19 лютого Соболєв зажадав провести розслідування фактів підміни пластин для бронежилетів в зоні проведення АТО.

Під час години запитань до уряду у Верховній Раді він звернувся до військового прокурора Анатолія Матіоса і продемонстрував простріляну пластину для бронежилетів.

У той же день міністр оборони України Степан Полторак попросив головного військового прокурора перевірити дану інформацію.

Джерело.

Реклама