fbpx
Політика
СКАНДАЛЬНА ШЕФ-РЕДАКТОР “ІНТЕРА” ЗАКЛИКАЛА РФ ВВЕСТИ ВІЙСЬКА В УКРАЇНУ І ПІДТРИМУВАЛА “БЕРКУТ”(відео,фото)

На сторінці в соцмережі регулярно з’являлися заяви антиукраїнського характеру і образи українських активістів.

Шеф-редактор телеканалу “Інтер”, громадянка Росії Марія Столярова дотримується антиукраїнських поглядів, а також брала участь у зйомках пропагандистських сюжетів на російському ТБ в травні 2014 року в Донецьку.

Про це пише видання Четверта влада, після того, як дослідило її сторінки у соцмережах. Так, журналісти нагадують, що раніше в Інтернеті були опубліковані фото Столярової з бойовиками ДНР з підписом “мої улюблені хлопці в Донецьку”.

бойовики

Крім того, в тому ж записі під ім’ям Матильди Столярової регулярно з’являлися заяви антиукраїнського характеру і образи патріотично налаштованих громадян України. Зокрема, навесні 2014 року Столярова заявила, що для її сім’ї Крим завжди був Росією
КримТакож Столярова підтримувала дії сепаратистів у Харкові та Донецьку, вимагаючи введення в ці міста російських військ. “Введіть війська!”, — пише вона в одному з постів, підтримуючи побиття українських активістів в Харкові.
столярова

Крім того, вона зізналася в любові до “Беркуту”, який жорстко бив учасників протестних акцій.

Столярова1

І назвала харків’ян “бандою орків”
Столярова2

Також видання зазначає, що у травні 2014 року Столярова знімала в Донецьку пропагандистські сюжети для російського ТБ. На відео вона розповідає, що працювала з батальйоном “Схід” Олександра Ходаковського в той день, коли вони провели невдалий штурм донецького аеропорту. При цьому Столярова шкодує за загиблими російськими бойовиками і кладе квіти біля їхніх трупів.

Раніше ЗМІ повідомляли, що шеф-редактор телеканалу “Інтер” і громадянка Росії Марія Столярова в прямому ефірі жорстоко образила Небесну Сотню. Під час прямого ефіру з Майдану Незалежності журналіст телеканалу спілкувалася з родичами загиблих в лютому 2014 року активістів. Голос за кадром, який належить Столяровій, перервав трансляцію зі словами “Нумо, давайте закінчуйте цю х*йню”. Пізніше вона пояснила нецензурну лексику технічним браком. Всі ці слова нібито були звернені до її асистента.

 Джерело.