Події
Скандал у школі на Вінниччині: школярка стверджує, що директор намагався її поцілувати (відео)

Школярка Катерина Махмут стверджує, що директор намагався її поцілувати просто на подвір’ї.

У Вінницькій області батьки учнів та вчителі звинувачують 60-річного директора у домаганнях. Почалося із зізнання однієї дівчинки, продовжилося – заявою до управління освіти, під якою підписалося понад 80 батьків. У райдержадміністрації створили спеціальну комісію, своє розслідування веде і поліція. Директор нині перебуває на лікарняному, йдеться в сюжеті ТСН.

Школярка Катерина Махмут стверджує, що директор намагався її поцілувати просто на подвір’ї закладу. Коли її мати поспілкувалася з іншими батьками, виявилося, що чутки про домагання у школі ходять давно, зокрема, й серед педагогів. Останнім він пропонував статеві стосунки.

Під скаргою до управління освіти підписалися понад 80 батьків. Освітяни створили спеціальну комісію, яка має перевірити, чи справді 60-річний директор домагався дітей та вчителів.

Директора школи  на час перевірки відсторонили від посади. Він на лікарняному і на дзвінки не відповідає. Замість нього з журналістами спілкується дружина, яка викладає хімію у цій же школі.  Вона запевняє – це наклеп. Але кому це вигідно – не каже.

У місцевій поліції почали розслідування. Якщо домагання з боку директора школи підтвердяться, то самим лише звільненням не обійдеться: мова йтиме про кримінальну відповідальність.

Читайте також:НА ВІННИЧЧИНІ ЧЕРЕЗ ДИРЕКТОРА ІЗ ХВОРИМИ ФАНТАЗІЯМИ ДІТИ НЕ ХОДЯТЬ ДО ШКОЛИ (ВІДЕО)

Related Post

facebook