Політика
Скандал у мережі: дівчина обізвала дітей АТОшників “безмозглими”

Дівчина на ім’я Маша Сімович запропонувала у Facebook підзаробити на травневі свята і назвала дітей бійців АТО “безмозглими”.

Її повідомлення у соцмережі спричинив скандал і хвилю обурення.

Дослівно вона написала: “Ми тут хапнули шматок Труханового острова в довгострокову оренду. Цікавлять всі: від рестораторів до фудтраков, семінарщиків. Це буде молодіжний кемпінг, аля 70-і. Можна на травневих святах підняти грошей і поліпшити ваш добробут”.

Інтернет-користувачі обурились, адже раніше цю землю не хотіли виділяти під табір для дітей учасників АТО. На що Сімович відреагувала ще різкіше.

Дітей АТОшників там не буде, я не спонсорую “безмозглих”, вибачте. Це війна олігархічна і відстоювати їх ціною своїх життів — не моє,— написала Сімович у коментарях.

До слова, варто відзначити, що Труханів острів є відомим місцем для проведення фестивалів і концертів. У 2012 році під час Євро-2012 на Трухановому острові розташовувався кемпінг іноземних уболівальників.

Маша симович

Читайте також: Воїну «Айдару» не найшли житла в селі. Він зимував у землянці (оновлено).

В общем. Друзяки! Есть предложение)) мы тут хапнули кусок Труханова острова в долгосрочную аренду) щас бьём сектора. Инт…

Опубліковано Машою Симович 8 квітня 2016 р.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook