Дозвілля
Сімейна трагедія на Рівненщині, лікар пояснив чому померла породілля під час час кесаревого розтину

Цю жахливу драму складно вигадати навмисне! У містечку Дубно з вікна четвертого поверху випала дівчинка. Неймовірним дивом – вона вижила! Настя зараз у лікарні – і її життя вже в безпеці. В момент падіння дівчинка була в квартирі сама. Чому? Виявляється, її мама дізналася, що в пологовому будинку під час операції кесаревого розтину померла її рідна сестра! Немовля народилося здорове. Тож жінка замкнула дочку в оселі і побігла до лікарні!

З ранку в Дубенському пологовому будинку до кесаревого розтину готували Надію. У жінки ця вагітність друга – вдома підростає восьмирічна дитина. Коли операція була на завершальному етапі, сталося непередбачуване – в Надії зупинилося серце.

Ростислав Андрощук, головний лікар Дубенського пологового будинку:

– Операція протікала нормально. Просто раптова зупинка серця, яке не змогли завести.

Жінку реанімували годину. Та все марно. Коли констатували смерть – страшну звістку повідомили рідній сестрі Надії – Світлані. Вона мешкає ось у цьому будинку біля пологового. Жінка стрімголов кинулася в лікарню. Донечку лишити було ні з ким, тож вона просто зачинила двері на замок.

Світлана Прокопчук, кореспондентка:

– 6-річна Настя залишилась вдома сама. Вочевидь, їй стало сумно. Дівчинка відчинила вікно. Та не втрималась, перехилилась і впала донизу.

Дитина летіла з четвертого поверху! Та щастя, вона зачепилася за протягнуті мотузки для білизни, і це трохи стримало падіння. До того ж, дівчинка приземлилася на перекопану грядку. Дитина дуже забилася і від шоку навіть не плакала.

Тетяна, сусідка:

– Чую, що гупнуло щось, тай виглянула у вікно. Дивлюсь, що дитина лежить. Ми вийшли з сусідки сином. Вони хотіли трогати. Кажу: не чіпайте, бо хтозна, що з тою дитиною сталось, що вона побила. І зараз швидка за якихось п’ять хвилин приїхала.

Швидкою дитину доправили в лікарню. Настя була при тямі.

Віталій Табачук, головний лікар Дубенської районної лікарні:

– В неї була важка черепно-мозкова травма, були множинні осадження і рани як кінцівок, так і обличчя, так і тулуба. Скаржилась на болі в животику. Самі розумієте: падіння з такої висоти без наслідків не може бути.

До Насті викликали медиків із Рівного. І на консиліумі вирішили реанімобілем відвезти дівчинку в обласну дитячу лікарню. А в поліції тим часом почали з’ясовувати, чому померла її тітка.

Сергій Волков, в.о. керівника Дубенського відділу поліції:

– Провести повний комплекс слідчих дій, витребувати медичні документи, що зараз і робимо, підготували всі матеріали для клопотання в суд. І буде слідство встановлювати, чи дійсно там була вина лікаря, чи не було її.

Надію оперував досвідчений лікар, розповіли в пологовому будинку. Попередньо, вона померла від рідкісної патології.

Ростислав Андрощук, головний лікар Дубенського пологового будинку:

– Це емболія навколоплідними водами, це навколоплідні води попадають в кровяне русло. Це рідкісна патологія. В нас за останніх одинадцять років це перший випадок.

Щоб упевнитись в цьому остаточно, медики чекають на гістологічну експертизу. Результати будуть за три тижні. Тим часом маленька Настя зараз у Рівненській лікарні. Її життю вже нічого не загрожує. Не будуть карати і її маму. Оскільки жінка залишила дочку саму через вкрай трагічні сімейні обставини.

Читайте також: Стала мамою в 5 років і пережила сина майже на півстоліття

Джерело.

Реклама

Related Post