Політика
Швейцарський нацбанк надав НБУ кредит на 200 млн дол.

Швейцарський національний банк надав кредит Національному банку України на 200 млн дол. Про це УНН повідомили у прес-службі НБУ.

“Національний банк України підписав двосторонній кредитний договір з Швейцарським національним банком. Угода реалізує домовленості Президента України Петра Порошенко та Президента Швейцарської Конфедерації Йоганна Шнайдер-Амманна про збільшення гуманітарної та фінансової допомоги Швейцарії для України”, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що метою кредитного договору між центральними банками України та Швейцарії є доповнення фінансування Міжнародного валютного фонду за Механізмом розширеного фінансування, що сприятиме стабілізації фінансової системи України.

“Договір передбачає надання Україні кредиту на суму 200 млн дол. США. Ці кошти можуть залучатися у кілька траншів та будуть спрямовані на поповнення міжнародних резервів країни”, – додали у НБУ.

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева вказала, що “укладання договору є фінансовою допомогою Україні з боку міжнародної спільноти, що є незаперечним свідоцтвом довіри та підтримки реформ, які проводяться в нашій країні”.

Вказано, що договір набув чинності 6 квітня 2016 року.

Читайте також: Порошенку пропонують заборонити обмін рубля

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook