Політика
Шустер оголосив голодування до повернення права на роботу в Україні

Журналіст Савік Шустер оголосив голодування. За його словами, він припинить його лише тоді, коли йому повернуть право на роботу в Україні.

«Я оголошую голодування до тих пір, поки мені не повернуть право працювати в європейській країні під назвою Україна», — сказав Шустер.

26 квітня Савіку Шустеру, який має громадянство Канади та Італії, анулювали дозвіл на роботу в Україні. Таке рішення було прийнято на підставі отриманої від Державної служби зайнятості інформації про відкрите кримінальне провадження.

Сам Шустер вважає рішення про анулювання дозволу на роботу тиском.

Президент України заявив, що сподівається на якнайшвидше врегулювання ситуації з дозволом на роботу телеведучому. Також прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив компетентним органам врегулювати ситуацію з анулюванням дозволом на роботу Шустеру.

У свою чергу міський голова столиці Віталій Кличко запропонував журналісту Шустеру виходити з авторською програмою на телеканалі «Київ».

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дунья Міятович висловила стурбованість з приводу перешкоджання роботі Савіка Шустера і закликала українську владу забезпечити йому право на роботу.

Читайте також: Стало відомо, чому в Шустера забрали дозвіл на роботу.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook