fbpx
Без рубрики
Шпигуни в зоні АТО

У районі проведення антитерористичної операції співробітники СБУ викрили двох агентів іноземних спецслужб, які збирали інформацію з обмеженим доступом і передавали її на непідконтрольну українській стороні територію, повідомляє прес-центр СБУ.

“На пункті пропуску в’їзду-виїзду “Мар’їнка” правоохоронці затримали зв’язкового, який намагався переправити на тимчасово окуповану територію матеріали з відомостями про керівний склад підрозділів ЗС України та Національної поліції, а також дані про військовослужбовців, які проходять службу в районі АТО”, – йдеться в повідомленні.

У СБУ зазначили, що секретні матеріали зв’язового передав співробітник нацполіції в Донецькій області. Співробітники СБУ спільно зі службою внутрішньої безпеки нацполіції затримали зловмисника на робочому місці.

“Обидва шпигуни вже визнали свою провину. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи або участь у ній) Кримінального кодексу України. Затриманим оголошено про підозру”, – поінформували в спецслужбі.

Джерело.