Спорт
Шовковський: Степаненко потрібно було б подумати про свою безпеку, він живе в Києві

Голкіпер Динамо Київ Олександр Шовковський вважає, що вболівальники столичного клубу можуть загрожувати гравцеві Шахтаря Тарасу Степаненку, який зараз живе в Києві.

На жаль, інцидент, який стався в кінці поєдинку, не може прикрашати подібні протистояння. Думаю, Тарасу (Степаненко – прим.) потрібно було б подумати про свою безпеку, адже він живе зараз в Києві, а вболівальники, цілком можливо, не захочуть прощати йому того, що він зробив. Але це вже його справи, а також клубу, за який він виступає.

– Ви намагалися заспокоїти своїх партнерів під час конфлікту. Наскільки закономірною є червона картка, показана Ярмоленко?

– Мені важко оцінювати події, оскільки я перебував в їх епіцентрі, і багато речей для мене були не зовсім зрозумілими. Арбітр ж бачив все з боку, тому ми повинні прийняти його рішення. Але при цьому хочу зазначити, що на поле вибігли і запасні гравці Шахтаря, а один з представників тренерського штабу “гірників” навіть активно махав кулаками. Це взагалі ні в які рамки не вкладається! Але з цим нехай розбираються відповідні органи.

– Як залагодити цей конфлікт, адже багатьом футболістам скоро їхати в збірну?

– Я не знаю, як залагодити його, не мені вирішувати.

Читайте також: ШАХТАР У МАТЧІ З СЕВІЛЬЄЮ ВСТАНОВИВ КЛУБНИЙ РЕКОРД

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook