fbpx
Політика
Шоу від Тетяни Чорновол. Захист Пашинського та швидка допомога (відео)

У мережі з’явилося відео, як народний депутат від фракції “Народний фронт” Тетяна Чорновол захопила автомобіль, який належить активістам, що виступають проти дій її одіозного соратника Сергія Пашинського.
Ролик виклали в Youtube на каналі Страна.ua.

“Це зараз не автомобіль, а передавач брехливої ??інформації. Я зупиняю поширення брехливої ??інформації”, – заявила нардеп поліції.

Представниця “Народного фронту” використовує свою депутатську недоторканність, аби безкарно порушувати закон.

Народний депутат Тетяна Чорновол, яка у четвер, 18 лютого, під Верховною Радою незаконно проникла в автомобіль активістів, відмовилась виконувати вимоги інспектора поліції, прикриваючись депутатською недоторканністю.

Зателефонувавши невідомому абоненту, Чорновол заявила, що її викрали. Однак за свідченнями очевидців, нардеп сама влізла до чужого авто через вікно.

На прохання водія залишити салон та у відповідь на його обіцянку написати заяву в поліцію про викрадення автомобіля одіозна народна обраниця вигукнула: “Пиши! У мене недоторканність!”.

Шоу від Чорновол тривало понад дві години, оскільки поліція, яка приїхала за викликом власника авто, нічого не могла вдіяти з огляду саме на депутатську недоторканність порушниці.

Джерело.