fbpx
Без рубрики
Шокуючі подробиці нападу на інкасаторів в Одесі

Напередодні ввечері в Одесі зухвало розстріляли інкасаторів. Утім, лише сьогодні стали відомі деталі нападу. Виявляється, бандит сам колишній водій-інкасатор! Фактично, колега тих, на кого напав! Чи були в нього спільники? Що зараз з пораненим охоронцем? І де, власне, гроші, заради яких загинули люди?

Ось тут – в самому центрі Одеси, на Преображенській – стався кривавий бойовик! На інкасаторів зухвало напали!

Дмитро, свідок:

– Видно ,что это – огнестрельная стрельба была, крик, сразу было все понятно, что это было из пистолета или автомата.

Все було так: о вісімнадцятій п’ятнадцять до крамниці під’їхало інкасаторське авто. Це була остання торговельна точка на маршруті. Тож у салоні був денний виторг з кількох об’єктів. Точна сума й досі невідома. Інкасатор та охоронець зайшли до закладу. В машині залишилися водій і другий охоронець, який сидів позаду. Раптом бокові двері відчинив чоловік, який одразу почав стріляти. Убив шофера, а охоронця – поранив.

Андрій Костюк, керівник відділу ГУ Національної поліції в Одеській області:

– Он совершил выстрел в затылок 47-летнего водителя автомобиля из гладкоствольного охотничьего ружья 12 калибра, из обреза. И также совершил из имеющегося у него травматического пистолета выстрел в сторону второго охранника.

Читайте також: У Китаї мертву жінку знайшли в ліфті через місяць.

Нападник встиг викинути тіло водія з машини. Імовірно, хотів сісти за кермо. Та в цей момент з будівлі вибігли інкасатор та охоронець! І майже миттєво під’їхав патруль поліції.

Алла Марченко, керівник прес-служби управління поліції в м. Одеса:

– Когда прибыли на место происшествия, увидели человека, который лежит на земле. Оттянули его, чтобы проверить: жив – не жив. Убедились, что погиб, вызвали скорую, другие службы.

Розбійнику не пощастило. За кілька хвилин інкасаторське авто заблокували 4 поліційні машини. Тож разом із пораненим охоронцем він зачинився всередині. Поліція терміново перекрила вулицю.

Свідок:

– Начали людей разгонять с проезжей части, уводить подальше от машины, и стало ясно, что в инкассаторской машине кто-то скрылся и его пытаются окружить со всех сторон.

Почалися переговори. Проте, вмовити злочинця здатися – не змогли.

Алла Марченко, керівник прес-служби управління поліції в м. Одеса:

– Человек не выходил, а потом услышали хлопок.

Коли відчинили двері, побачили: нападник вистрелив собі у скроню. Пораненого охоронця, якому кулею пробило щоку та пошкодило щелепу, у стані шоку відвезли до лікарні.

Олександр Макаров, хірург-стоматолог Одеської міської лікарні №11:

– Вообще он не хотел госпитализироваться, он думал, что у него просто рана верхней губы. Но когда мы открыли – посмотрели и объяснили, что ему нужно находиться в больнице. Самое сложное было, что в ране большое количество мелких металлических осколков. То есть не пулевое ранение, а патрон был чем-то набит, дробленым железом.

Як сталося, що нападник так легко відчинив двері броньованого авто з грішми? Можливо, їх відкрили самі інкасатори, бо побачили… колегу. Адже донедавна розбійник працював водієм-інкасатором у тому самому банку! Тож знав маршрут і розумів, коли зможе вполювати максимальну суму. Та зрештою – загинуло двоє людей. А ось гроші залишилися на місці.

Джерело.