fbpx
Політика
Шокуючі кадри жорстокого катування в “ДНР”. Страта в стилі “Ісламської держави” (відео)

Британське видання Daily Mail опублікувало відео, на якому терористи з Донбасу в окупованому місті Комунар до смерті закатували чоловіка.

Відео розміщене у статті під заголовком “Торговець наркотиками був закатований і побитий електричними кабелями після упіймання проросійськими заколотниками в Україні… і зараз вважається мертвим”.

Видання пише, що російські бойовики здійснили страту в стилі “Ісламської держави”, і шокуюче відео цього “покарання” стало вірусним у мережі.

У статті Daily Mail йдеться про те, що чоловіка били задовго до того, як зняли це відео, про що свідчать синці і гематоми на його спині.

Катування проводив бойовик, ідентифікований як “Ольхон”, який приїхав у Комунар із центрального російського міста Новосибірська.

Увага! Відео містить кадри насильства

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що терористи із загону “Троя”, який був роззброєний після конфлікту з керівництвом “ДНР”, оприлюднили відео, на якому інші терористи по-звірячому карають місцевого жителя за начебто розповсюдження наркотиків. За деякий час ролик зник зі сторінки сепаратистської спільноти.

Джерело.