fbpx
Політика
Шокін встиг перед відставкою звільнити Сакварелідзе за “порушення прокурорської етики” (документ)

Генеральний прокурор Віктор Шокін звільнив заступника генпрокурора – прокурора Одеської області Давида Сакварелідзе.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Генпрокуратури.

Відповідно до повідомлення, у Генеральну прокуратуру останнім часом неодноразово надходять колективні депутатські звернення й запити про невідповідність вимогам статей 8, 15 закону “Про прокуратуру” встановленої у структурі та штатному розписі посади заступника Генерального прокурора України – прокурора Одеської області, яку обіймає Д. Сакварелідзе.

Також обґрунтованість рішення про встановлення зазначеної посади стало предметом оскарження в Окружному адміністративному суді Києва за позовом одного з депутатів Верховної Ради.

Генеральний прокурор привів у відповідність із вимогами закону “Про прокуратуру” структуру й штатний розклад органів шляхом видання наказу про ліквідацію посади заступника Генерального прокурора – прокурора Одеської області з одночасним встановленням посади прокурора Одеської області.

Крім того, своїм наказом від 29 березня Шокін притягнув до дисциплінарної відповідальності Сакварелідзе за грубе порушення правил прокурорської етики, втручання в службову діяльність іншого прокурора, здійснення вчинку, що ганьбить працівника прокуратури, невиконання й неналежне виконання службових обов’язків, звільнивши його з посади.

Виконання обов’язків прокурора Одеської області покладено на першого заступника прокурора області Жученка.

Шокін

Читайте також: Рада проголосувала за відставку Шокіна.

Джерело.