Політика
Шокін чао. Порошенко підписав указ про звільнення генпрокурора

Президент України в інтерв’ю українським телеканалам повідомив, що вже підписав Указ про звільнення з посади Генерального прокурора України Віктора Шокіна. При цьому Президент зазначив, що будуть розпочаті консультації з парламентськими фракціями щодо кандидатури нового Генерального прокурора та висловив впевненість в тому, що на наступному пленарному тижні парламент має затвердити нового очільника Генеральної прокуратури України.

«Ми не маємо затягувати і країна повинна мати нового Генерального прокурора. Він має бути чесним і принциповим», – наголосив Глава держави та висловив впевненість в тому, що новий Генеральний прокурор зможе забезпечити глибинне реформування прокуратури. «Ми розпочали цей процес. Створено законодавче забезпечення для Державного Бюро розслідувань, для виділення спеціалізованої антикорупційної прокуратури», – зазначив Президент.

Читайте також: ЄГОР СОБОЛЄВ: МИ ВИЖЕНЕМО ПОРОШЕНКА ТАК САМО, ЯК ВИГНАЛИ ШОКІНА (ВІДЕО)

Глава держави також повідомив, що ініціює зміни до законодавства, які дозволять створити Генеральну інспекцію та Службу внутрішньої безпеки по боротьбі з корупцією всередині Генеральної прокуратури.

«Ми маємо робити рішучі кроки, які дозволять новим людям прийти до складу місцевих прокуратур та на роботу в Генеральній прокуратурі», – наголосив Петро Порошенко.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook